Used Cadillac for Sale in London
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $46,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZDR42RF105351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260175A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,708 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GYFZDR43RF197313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260583A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (wh.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZBR4XPF169557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265073A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $38,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:102,388 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G6DT5RW5N0136566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260471PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac Escalade Premium Luxury 4x4
| Price: | $79,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYS4CKL1NR161072 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255252A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgr.....Read MoreLire la suite
2018 Cadillac XT5 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $24,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,028 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GYKNBRSXJZ240478 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250103B |
| City: | London |
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2018 Cadillac XT5 .....Read MoreLire la suite
2021 Cadillac XT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:146,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GYKNDR40MZ120321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260435A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...









