Used Chevrolet Equinox for Sale in London
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,995 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNAXWEG7RL147075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260472PA |
| City: | London |
Odometer is 13481 kilometers below market average! 2024 Chevrolet Equinox RS AWD. Black Metallic AWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometr.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometr.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,089 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXWEG5RS147355 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 275000A |
| City: | London |
2024 Chevrolet Equinox RS AWD. Silver AWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
| Price: | $20,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,502 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2GNAXJEV5J6309635 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260587A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Equinox LT 1LT Red Tintcoat FWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be exten.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be exten.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Equinox Premier w/1LZ All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,957 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNAXVEV8J6239412 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260535B |
| City: | London |
2017 Chevrolet Equinox LS Front-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:150,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNALBEK6H1556144 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260596A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...





