Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2026 GMC Sierra 1500 AT4X 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $92,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,219 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GTUUFE85TG150256 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265133A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) w.....Read MoreLire la suite
2026 GMC Sierra 1500 AT4X 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $85,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,806 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GTUUFE81TG108022 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265141A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,0.....Read MoreLire la suite
2025 Buick Enclave Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $55,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,221 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5GAEVBRS8SJ102524 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260557A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even more.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Colorado Trail Boss 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $51,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,375 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTEEK7S1156532 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265145A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,0.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet SILVERADO 3500H LTZ
| Price: | $93,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,967 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GC4KUEY0S1142597 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | N/A |
| Stock #: | 265085A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Canyon Elevation 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $53,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:705 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GTP2BEK0S1158544 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260549A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) whic.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $62,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,392 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GTUUDE87SG298248 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255234A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be ex.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Encore GX Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,508 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL4AMESL0RB113567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265121PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (w.....Read MoreLire la suite
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $46,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZDR42RF105351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260175A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









