Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2021 Cadillac XT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:146,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GYKNDR40MZ120321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260435A |
| City: | London |
2021 Chevrolet Express Cutaway Work Van Chassis DRW
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,965 km
| Body Style: | Commercial |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1HA3GTC78MN012579 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | L210899A |
| City: | London |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:151,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCGTCENXJ1102574 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260573A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Equinox Premier w/1LZ All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,957 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNAXVEV8J6239412 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260535B |
| City: | London |
2017 Chevrolet Equinox LS Front-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:150,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNALBEK6H1556144 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260596A |
| City: | London |
2014 Chevrolet Malibu 2LT 4dr Sedan
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:192,886 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1G11E5SL7EF145978 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260102A |
| City: | London |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,255 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KNAFW4A37B5445573 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260582A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...

