Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,708 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GYFZDR43RF197313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260583A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (wh.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,995 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNAXWEG7RL147075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260472PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometr.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,089 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXWEG5RS147355 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 275000A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss
| Price: | $48,994 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,645 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDCED2RG411928 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260231A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Silverado 2500HD High Country
| Price: | $77,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:101,785 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2GC4YRE75R1143595 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260585A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whi.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Silverado 2500HD LT
| Price: | $65,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,785 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GC4YNE76R1229717 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260060A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be ex.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Trax 1RS 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $27,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,450 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Yellow |
| VIN: | KL77LGE2XRC132877 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260552PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded .....Read MoreLire la suite
2024 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9MN5RUA69344 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265053PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to a.....Read MoreLire la suite
2024 GMC Canyon Denali 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $56,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,998 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GTP6FEK1R1131889 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265136A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be e.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










