Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2024 GMC HUMMER EV SUV 3X 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $105,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,479 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1GKB0SDC1RU107724 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25P058 |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
| Price: | $60,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUEE88RG231321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250732A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
| Price: | $80,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:108,148 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GT49PE78RF384058 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260380A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
2024 Honda Ridgeline TrailSport All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
| Price: | $47,994 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,120 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5FPYK3F65RB501286 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260097A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or .....Read MoreLire la suite
2023 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $36,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,999 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | LRBFZSR41PD125317 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260564A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even m.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZBR4XPF169557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265073A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Colorado Z71 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $41,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,942 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTDEK1P1192671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260501A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Price: | $54,994 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,724 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCUDGED1PZ170822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260498A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
| Price: | $82,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:43,305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GNSKRKT4PR432697 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250302A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgrade.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











