Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2017 Chevrolet Cruze Hatch LT Auto 4dr Hatchback
| Price: | $15,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,123 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Bronze |
| VIN: | 3G1BE6SM9HS606178 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26P027 |
| City: | London |
Odometer is 124592 kilometers below market average! 2017 Chevrolet Cruze LT Turbo Pepperdust Metallic FWD 6-Speed Automatic 1.4L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
*150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
*150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever.....Read MoreLire la suite
| Price: | $26,194 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:200,101 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTEW1EG9HFB44302 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255257A |
| City: | London |
2017 Ford F-150 Lariat 4WD. Shadow Black 4WD 10-Speed Automatic 3.5L V6
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2017 Ford F-150 Laria.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2017 Ford F-150 Laria.....Read MoreLire la suite
2017 Honda Ridgeline EX-L All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
| Price: | $32,694 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,700 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5FPYK3F52HB503809 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265113A |
| City: | London |
Odometer is 101225 kilometers below market average! 2017 Honda Ridgeline EX-L Leather. Silver AWD 6-Speed Automatic 3.5L V6 SOHC i-VTEC 24V
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever .....Read MoreLire la suite
2017 Nissan NV Cargo NV2500 HD
| Price: | $12,199 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:134,650 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 5.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1N6AF0LY7HN803453 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 265081AA |
| City: | London |
2017 Nissan NV3500 HD Cargo S High Roof White RWD 7-Speed Automatic 5.6L V8 DOHC 32V
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2017 Nissan NV3500 HD Cargo S will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2017 Nissan NV3500 HD Cargo S will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
2017 Chevrolet Equinox LS Front-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:150,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNALBEK6H1556144 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260596A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...






